Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


doznivani:prednaska19

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
doznivani:prednaska19 [25.10.2015 22:18]
Marek Ištvánek
doznivani:prednaska19 [25.10.2015 22:22] (aktuální)
Marek Ištvánek
Řádek 78: Řádek 78:
 Bylo zaslíbeno, že noha Vyslance Božího nevstoupí do prachu toho, co bylo! Bylo zaslíbeno, že noha Vyslance Božího nevstoupí do prachu toho, co bylo!
  
-Z toho důvodu vyžívá se již //nyní// všechno, co je v sobě mrtvé, co je mezi lidmi nesprávné v hospodářství,​ ve státě, v politice,​ církvích, sektách, národech, v rodinách i v jednotlivcích. Všechno, vše bude nyní vytaženo na Světlo, //aby se zjevilo a současně na něm soudilo!// Také to, co dosud mohlo skrytě v klidu odpočívat,​ //musí// se ukázati tak, jak //​skutečně//​ jest. Musí se projevit a na konec v sobě i nad jinými zoufat, v sobě se rozpadnout a rozprášit. Není již ničeho na zemi, co by bylo Jemu libé((<​del>​bohulibé</​del>​))!+Z toho důvodu vyžívá se již //nyní// všechno, co je v sobě mrtvé, co je mezi lidmi nesprávné v hospodářství,​ ve státě, v politice,​ církvích, sektách, národech, v rodinách i v jednotlivcích. Všechno, vše bude nyní vytaženo na Světlo, //aby se zjevilo a současně na něm soudilo!// Také to, co dosud mohlo skrytě v klidu odpočívat,​ //musí// se ukázati tak, jak //​skutečně//​ jest. Musí se projevit a na konec v sobě i nad jinými zoufat, v sobě se rozpadnout a rozprášit. Není již ničeho na zemi, co by bylo Jemu se líbící((<​del>​bohulibé</​del>​))!
  
 Tak to vaří pod tlakem Světla již dnes ve všech zemích a na všech místech. Nouze a bída vzrůstají,​ až přijde zoufalství. Konečně zůstane jen beznadějnost a vědomí, že ti, kteří chtějí pomoci, mají //jen prázdná slova// a svá sobecká přání, že však žádné pomoci přinésti nemohou! Bojovníci Grálu letí jako smršť na hlavami všech a bijí ostře tam, kde se hlava nechce sklonit. Tak to vaří pod tlakem Světla již dnes ve všech zemích a na všech místech. Nouze a bída vzrůstají,​ až přijde zoufalství. Konečně zůstane jen beznadějnost a vědomí, že ti, kteří chtějí pomoci, mají //jen prázdná slova// a svá sobecká přání, že však žádné pomoci přinésti nemohou! Bojovníci Grálu letí jako smršť na hlavami všech a bijí ostře tam, kde se hlava nechce sklonit.
doznivani/prednaska19.txt · Poslední úprava: 25.10.2015 22:22 autor: Marek Ištvánek