Slovo

od Abdrushina pro ducha

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


doznivani:prednaska54

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
doznivani:prednaska54 [16.10.2014 10:45]
Marek Ištvánek
doznivani:prednaska54 [16.10.2014 11:26] (aktuální)
Marek Ištvánek
Řádek 102: Řádek 102:
 Vy ubozí lidé, kéž byste se dovedli alespoň správně //modliti! Skutečně modliti!// Jak bohaté by bylo vaše bytí! Neboť v modlitbě je největší štěstí, jehož se vám může dostati. Vynese vás do nezměrných výšek a oblažující cit štěstí bude vámi prouditi. Lidé, kéž byste se dovedli //modlit!// Toto vám nyní přeji. Vy ubozí lidé, kéž byste se dovedli alespoň správně //modliti! Skutečně modliti!// Jak bohaté by bylo vaše bytí! Neboť v modlitbě je největší štěstí, jehož se vám může dostati. Vynese vás do nezměrných výšek a oblažující cit štěstí bude vámi prouditi. Lidé, kéž byste se dovedli //modlit!// Toto vám nyní přeji.
  
-Pak se víc nebudete ptát ve svém malém myšlení //ke komu// se smíte a máte modliti. Jest jen //Jeden,// jemuž smíte zasvětiti své modlitby: ​\_//B\_ů\_h\_!//+Pak se víc nebudete ptát ve svém malém myšlení //ke komu// se smíte a máte modliti. Jest jen //Jeden,// jemuž smíte zasvětiti své modlitby: ​**//Bůh!//**
  
 V posvěceném okamžiku přistupujte k němu se svatým citem a odevzdejte mu všechen dík, který váš duch dovede vytvořit! //Jen na něj samého// se obracejte ve své modlitbě, neboť jemu jedinému patří dík, a jemu jedinému patříš ty sám, člověče, protože i jeho velikou láskou jsi mohl vzniknouti! V posvěceném okamžiku přistupujte k němu se svatým citem a odevzdejte mu všechen dík, který váš duch dovede vytvořit! //Jen na něj samého// se obracejte ve své modlitbě, neboť jemu jedinému patří dík, a jemu jedinému patříš ty sám, člověče, protože i jeho velikou láskou jsi mohl vzniknouti!
  
 Máš-li však //prosby,// pak se můžeš obrátiti na jeho Syny, na Ježíše Krista, nebo Imanuele. Nikdy však nepovyšuj prosbu na modlitbu. Modlitba patří jedině Pánu! Máš-li však //prosby,// pak se můžeš obrátiti na jeho Syny, na Ježíše Krista, nebo Imanuele. Nikdy však nepovyšuj prosbu na modlitbu. Modlitba patří jedině Pánu!
doznivani/prednaska54.txt · Poslední úprava: 16.10.2014 11:26 autor: Marek Ištvánek